UNİVERSAL REDÜKTÖR üniversal redüktör , rediktör , universal reduktor , kocaeli redüktör , kocaeli reduktor , izmit redüktör ,


  Ürünlerimiz  

  E-Bülten  
 
Ad Soyad :
E-Mail :
   

 

Anket

 
Web Sitemizi Nasıl Buldunuz?
Çok Güzel %35 5
Güzel %0 0
İyi %0 0
Fena Değil %7 1
Kötü %0 0
Çok Kötü %57 8
14 kişi oyladı
Tüm Anketler

  İstatistikler  
    Ürün  :  4
    Tekil  :  
    Toplam  :  
    IP Adresiniz  :  44.192.54.67


 
» Hakkımızda  

Sanayinin her türlü alanında ihtiyaç duyulan endüstriyel malzeme ve ekipmanların tedariğine yönelik olarak 2006 yılında İzmitte kurulan firmamız, önce hizmet prensibi ile kaliteden ödün vermeden Çayırova, Gebze, Dilovası, İzmit, Sakarya,Yalova ve Bilecik bölgelerine hizmet vererek faaliyetlerine devam etmektedir.

Körfez Redüktör;

- İmak Redüktör
- Yılmaz Redüktör
- Motovario Redüktör Varyatör
- Rossi Redüktör
- Bonfiglioli Redüktör
- Nord Redüktör
- Gamak Motor
- Wat Motor
- Volt Motor
- Bahçıvan Fan
- Ayas Fan
- Fanex Fan
- Standart Pompa
- Ebara Pompa
- Lowara Pompa
- Yıldız Pompa
- Miksan Pompa
- Allen Bardley
- Duyar Vana
- Klinger Vana
- Faf Vana
- Sirmeccanica Seyyar İşleme Tezgahları
- Nice Otomatik Kapı Sistemleri

gibi konusunda uzman olan firmaların Kocaeli bayiliğini yapmakta olup ana ürün grubu olarak redüktörler, pompalar, varyatörler, elektrik motorları, hidroforlar, sürücüler(invertörler), aspiratör ve fanlar, blowerlar, vanalar, güç aktarma elemanları, seyyar işleme makinalarının satışını yapmakta ve tecrübeli kadrosuyla , sunduğu teknik destek ile daima müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi hedeflemektedir.

Firmamız ayrıca çeşitli çap ve boylarındaki iş parçalarında;delik işleme, alın tornalama, kaynak yapma imkanı sağlayan seyyar takım tezgahlarının satış pazarlamasını yapmakta ve teknik destek sunmaktadır.

Kuruluşundan bu yana geçen süreçte çalışma azmimiz, sağlam iş ahlakımızla şirketimiz büyümüş ve siz değerli müşterilerimizin destek ve katkılarıyla bugünkü konumuna ulaşmıştır. Gelecekte siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için uzmanlaşmayı, kalıcı olabilmeyi ve istikrarlı büyüyüşünü sürdürebilmeyi temel hedefler olarak belirlemiştir.

 
  Duyurular  

  Bilgi Merkezi  

 
  Hava Durumu